SORULAR VE CEVAPLAR

Aradığınız sorunun cevabı bu sayfada yoksa lütfen bize destek@teklifmotors.com adresinden sorunuzu iletiniz.

1- TeklifMotors.com Nasıl Çalışır?

-
Herkes üye olup aracını ihaleye çıkarabilir
- İhaledeki araçlara herkes(Galeri veya Bireysel Alıcılar) ihale süresi boyunca sınırsız teklif verebilir
- İhale sonunda iki tarafın (alıcı ve satıcı) iletişim bilgileri birbirilerine gözükür ve kendi aralarında iletişim kurması sağlanır.
NOT: TeklifMotors.com'un amacı alıcı ve satıcıyı buluşturmaktır. Alıcının verdiği tekliflerden ve Satıcının ihaleye koyduğu araçlardan dolayı hiçbir bağlayıcılığı yoktur.

2- İlan ve Teklif Paketlerinin içeriği nedir?

a) İlan Paketleri: İlan paketleri ilan ekleme hakkınızdır. Her ilan 24 saat teklifte kalır ve 1 ilan hakkı tüketir. Aracınızı her 24 saatlik ihaleye soktuğunuzda 1 ilan hakkını eksilir. Üyelikle birlikte gelen ücretsiz ilan haklarınızı 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Ücretli ilan haklarınızı da 1 YIL boyunca kullanabilirsiniz.

b) Teklif Paketleri: Teklif paketleri, farklı araçlarda kullanacağınız teklif haklarıdır. Bir Teklif hakkı ile aynı araca sınırsız sayıda teklifte bulunabilirsiniz. Sadece farklı araçlarda teklif haklarınız azalır. Üyelikle birlikte gelen ücretsiz teklif haklarınızı 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Ücretli teklif haklarınızı da 1 YIL boyunca kullanabilirsiniz.

3- Arabamı satmak için ne yapmam gerekiyor?

Üye olmanız ve araç bilgilerinizi(varsa ekspertiz raporları ile) ve resimlerinizi yükleyip ilan vermeniz gerekiyor. Aracınız incelenip onaylandıktan sonra ilk İhale saatinde açık arttırmaya çıkar ve 24 saat boyunca Türkiye genelindeki Galeri ve Bireysel Alıcıların teklifine sunulur.

4- İhaleyi kazanırsam / En yüksek teklifi verirsem, ne oluyor?

İhale sonunda İlan verenin/ Araç sahibinin iletişim bilgileri size açılıyor ve sms/email/mobil ile bu bilgiler size ulaştırılmış da oluyor. Araç sahibi de teklif veren tüm kişilerin iletişim bilgileriniz görüyor. İsterseniz araç sahibini arayap iletişime geçebilirsiniz.

5- Aracımın ederi ne kadar?

Fiyatı TeklifMotors vermiyor, ilanınızı oluşturduğunuzda Türkiye genelindeki Galeriler ve Bireysel Alıcılar 24 saat boyunca kendi tekliflerini veriyor.

6- Elinizdeki araçlar nedir?

İhaleye Çıkanlar veya İhaleye Çıkacaklar kategorisinden listeli araçları görebilirsiniz.

7- Arabama teklif verenlere nasıl ulaşabilirim?

Üye girişi yaparak Profil sayfanızda yer alan İlanlarım başlığında tüm ilanlarınızı görebilirsiniz. İlgilili ilanı bulu o satırda yer alan bilgilerden Teklifleri Listele alanından ilgili ilana teklif veren tüm kişilerin iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

8- İlanıma verilen teklifleri yeterli bulmadım, tekrar ilana çıkabilir miyim?

Evet, ilanınızı tek tuşla, tekrar listelemekle uğraşmadan, Profil sayfanızdan ilgili ilanı bulup “Yeniden Teklife Aç” diyerek tekrar ihaleye sokabilirsiniz. Bu sefer ilanınız hiç onaya düşmeden direk İhaleye Çıkacaklar listesinde yerini alır.

9- Cep telefonumu değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim.

Üye girişi yaparak Profil sayfanızdaki Hesap Bilgilerim alanından kendiniz değiştirebilirsiniz.

10- Haber Ver özelliği nasıl çalışır?

İlgilendiğiniz bir Marka/Model araç varsa ve bu araçlar TeklifMotors.com’da yayınlanırsa Haber Ver fonksiyonu ile SMS ve EMAİL ile bilgilendirilirsiniz. Bçylece ilgilendiğiniz araca teklif vermek için haberdar edilmiş olursunuz.

11- İlan vermek ve Teklif atmak ücretli mi?

İlk üyeliğinizle birlikte 5 ilan ve 10 teklif hakkınız ücretsiz olarak hesabınıza yüklenir. Bu haklarınız üyelik tarihinizden itibaren 30 gün geçerlidir.

12- Satın aldığım İlan veya Teklif paketlerini nasıl kullanabilirim?

Satın aldığınız paketlerin geçerlilik süresi 1 Yıl(12 aydır). He ilan hakkı ile aracınızı 24 saat ihaleye sokabilirsiniz. Her teklif hakkı ile de aynı ilana istediğiniz kadar teklif verebilirsiniz.

13- TeklifMotors.com komisyon alıyor mu?

Hayır! TeklifMotors.com sadece satılan İlan ve Teklif paketlerinden kazanç sağlar.

14- Aracıma teklif verildi, ne yapmam gerekiyor?

Üye girişi yapıp, Profil sayfanızdan İlanlarım altından teklif alan ilanınızı bulup, ilanın sağ tarafına doğru (cep telefonunuzdan bakarken ilanı sola kaydırın) Teklifleri Listele linkine tıklayarak ilanınıza teklif veren tüm kişilerin iletişim bilgilerini görebilirsiniz. İstediğinizle iletişime geçip kendi aranızda anlaşma sağlayabilirsiniz.

Yardımamı ihtiyacınız var?

Lütfen bize yazın destek@teklifmotors.com

Müşteri Hizmetleri: 0850 255 1350

Araba alıp satmak teklifmotors ile çok kolay. Arabanı İhaleden sat, İhaleden al.

24 saat sonunda en yüksek teklife SAT! 24 saat içinde en iyi teklifi ver, arabanı AL!

Logo © 2022 Teklif Motors.